Prodej

pneumatik a disků v Jičíně

Prodej pneumatik a disků

Máme široký výběr kvalitních pneumatik a disků na všechny typy vozidel osobních, nákladních i zemědělských.

Rozšiřte svůj výběr kvalitních pneumatik a disků s námi! Jsme váš spolehlivý partner pro všechny typy vozidel – osobní, nákladní i zemědělská technika.

Jsem hrdými obchodními partnery servisní a distribuční sítě pneumatik Lassa, Pneu Vraník a nákladních pneu Kama v Jičíně a okolí. To znamená, že můžete očekávat výrobky nejvyšší kvality a špičkový servis od naší společnosti.

Nabízíme vám také široký výběr pneumatik od dalších výrobců dostupných na trhu. Nezáleží na tom, jakou značku preferujete – jsme připraveni vám poskytnout právě tu pneumatiku, která bude nejlepší pro vaše potřeby.

Nakupujte u nás v Jičíně a mějte jistotu, že dostanete pneumatiky a disky, na které se můžete spolehnout. Vaše bezpečnost na silnici je naší prioritou, a proto dbáme na výběr pouze těch nejlepších produktů pro naše zákazníky. Kontaktujte nás ještě dnes a dejte svému vozidlu to nejlepší, co si zaslouží.

 

Přezouvání, vyvážení

a opravy pneu v Jičíně

Přezouváme všechny druhy kol osobních, nákladních, traktorových i speciálních vozidel, při přezouvání a opravách pneu je naší prioritou odbavit zákazníky na počkání.

Potřebujete profesionální přezouvání, vyvažování a opravy pneumatik pro vaše vozidlo? Jsme tady pro vás! V Jičíně nabízíme komplexní služby spojené s péčí o vaše pneumatiky.

Přezouváme všechny druhy kol, ať už jde o osobní, nákladní, traktorová nebo speciální vozidla. Naší prioritou je poskytovat rychlou a kvalitní obsluhu, a proto se snažíme odbavit naše zákazníky na počkání.

Díky špičkové vyvažovací technologii Hoffmann s integrovaným středícím zařízením zajistíme, že vaše pneumatiky budou fungovat na maximální úrovni. Naše kvalitní zouvací zařízení s pomocnými rameny nám také umožňují přezout nízkoprofilové a runflatové pneumatiky s precizností.

S důvěrou nám svěřte péči o vaše pneumatiky v Jičíně a mějte jistotu, že vaše vozidlo bude v bezpečném stavu na silnici.

Přezouvání, vyvažování a opravy pneu

 

Geometrie

náprav v Jičíně

Geometrie náprav

Provádíme laserovou geometrii kol přední nápravy, seřízení sbíhavosti u osobních a dodávkových vozidel.

Zajistěte si optimální stabilitu a řízení svého vozidla s našimi službami laserové geometrie kol přední nápravy v Jičíně. Jsme odborníci na seřizování sbíhavosti u osobních i dodávkových vozidel, a to s použitím moderních technologií.

Naše laserové metody zajišťují přesné nastavení kol, což má pozitivní vliv na životnost pneumatik, spotřebu paliva a celkovou bezpečnost na silnici. Důvěřujte našim zkušeným technikům, kteří vám pomohou udržet vaše vozidlo v optimálním stavu.

Navštivte nás v Jičíně a zjistěte, jak můžeme zlepšit výkon a stabilitu vašeho vozidla pomocí profesionální geometrie náprav. Vaše bezpečnost a pohodlí na cestách jsou pro nás prioritou.